اسپیلیتر ABS/PLC کاستی Splitter

Loading

اسپیلیتر ABS/PLC کاستی Splitter

موجودی ۱۰۰

 

اسپیلتر ABS کاستیPLC 

 

Standard Item 
 1650_1260   Operating band (NM)
 PLC Technology 
 2/4/8/16/32/64   Output Port
  Single_ mode  G.657 A  Fiber Type
 SC/FC/ST/LC With PC/APC  Connectors 
 1   Fiber length (M)
 PC+ABS  plastic (Black)  Housing material
 ~ 16.4

  IL (D)

1310/1490/1550 nm

  55 <   Directivity (db)
 ~ 0.25 / 0.27 / 0.27 

  Division inequality (DB)

1310 / 1490 /1550 nm

0.3 >   PDL (DB)
 +85~ 40-  Operating temperature range (C)





تعداد بازدید: ۲۸۸

  • 260.43KB
  • پی دی اف
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 400
نظر خود را وارد کنید